Topení,
s odborníkem na vytápění

Pevná paliva

Kotle na tuhá paliva

Na webu www.mujkotel.cz naleznete kotle na tuhá paliva i automatické kotle. Kotle umožňují použití různých druhů paliv, jako je černé uhlí, hnědé uhlí, dřevěné pelety. Kotle jsou vyráběny v automatickém režimu, tak i ručním režimu.

 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

atmos-kotel-150

Přehled pro výběr kotle na tuhá paliva vám poradí, jak se zorientovat v možnostech v závislosti na potřebách vašich a vašeho domu. Účinnost, ceny, technologické detaily, to vše je třeba před investicí zvážit. Využití automatických kotlů může být nejen pohodlnější, ale také účinnější, vyšší cenu je možné kompenzovat státní dotací.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

pelety-ohen-150

Portál NaZeleno.cz vás provede problematikou peletových kotlů, jejich výběru pro konkrétní rodinný dům, skladovacími nároky a technickými specifikacemi. Přináší doplňující informace k aktuálním dotacím a energetické politice EU / ČR.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

peletky-150

Na specializovaném webu najdete detailní informace o kotli na pelety a vše, co s ním souvisí. Kromě rad pro výběr peletového kotle se také dozvíte jak peletky nakoupit, skladovat, automaticky dopravovat ke kotli a další. Najdete zde také výpočty nákladů pro jednotlivé typy vytápění.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe